Dopada Was koronaświrus?

Nie wiem jak Was, ale nas pomału dopada. Wiemy, jak to jest… Codzienna dawka niezbyt optymistycznych wieści serwowanych przez wszystkie media, kolejne obostrzenia zawężające teren normalnego funkcjonowania, zarażony sąsiad, dzieci uwięzione przy każdym możliwym urządzeniu z dostępem do internetu. Temu pomóż, temu odpowiedź, temu otwórz linka, zrób zdjęcie zadań i wyślij je hurtowo, jeśli masz więcej niż jedno dziecko… I na dodatek nie masz komu się wyżalić, bo do przyjaciół i znajomych wychodzić nie można. A nawet jakby było można, to oni przeżywają niemal to samo, co ty i trudno liczyć na pozytywną dawkę energii. Żyjemy w izolacji, brakuje nam kontaktów, brakuje nam rozmów, nie tylko tych z rodziną, ale takich, w których możemy trochę może ponarzekać, trochę pomarudzić, zapytać o receptę jak ten czas przeżyć. Czasem wystarczy, że ktoś nas wysłucha, robi się wtedy lżej. Czasem ktoś z boku może coś doradzić, zmotywować, może pocieszyć, czy pokazać jasne strony sytuacji. Bo przecież takie są …

Wiecie co?

Chcecie pogadać, o coś zapytać, potrzebujecie rady, czy wsparcie? Czy po prostu maci ochotę pogadać o pierdołach albo podzielić się Waszym sposobem na pokonywanie złych myśli?

Uruchamiamy dla Was telefon Optymistycznych Myśli. Możecie dzwonić pod ten numer, kiedy dopadnie Was wyjątkowa chandra, Razem damy radę !

Telefon: 600 033 343 od 9:00 do 13:00 i od 19:00 do 21:00